HAKKIMIZDA

SERVİS VE HİZMETLER

HOTEL İZGİ TURHAN Otel bahçe, tv salonu, okuma salonu çamaşırhane, kuru temizleme, ütü, odalarda emanet kasası, 24 saat açık restaurant ve 24 saat oda servisi ile siz değerli konuklarımıza rahat edebilmeniz için en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Yeme İçme

HOTEL İZGİ TURHAN  oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon hizmet vermekte olup, 150 kişilik açık ve kapalı restaurantında  dünya mutfağından seçkin yemek örnekleri ile damak tadınıza hitap etmektedir.

Konferans Salonları

2 toplantı salonu  (100 – 80  max. kapasite) tüm  ekipmanları ve cihazları ile sizlere kusursuz toplantılar düzenlemek amacı ile dizayn edilmiştir.

Hakkımızda

ODA DETAY:  67 oda toplam 134 yatak, 30 sıngle oda ( geniş yatak ), 20 double oda ( twin yatak ), 12  suit oda , 2 kıng  suit oda, 1 aile odası, 1 özürlü odası ve 1 kral dairesi  bulunan HOTEL İZGİ TURHAN’da bütün odalarda; sınırsız internet, direkt telefon, saç kurutma makinesi, banyolarda telefon, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, klima, 24 saat sıcak su , duş, mini bar, dijital yayın bulunmaktadır.

 

Kalite
Konfor
Güven
Batman' ı Keşfet

Neolitik Çağ öncesine dayan tarihi, leziz yemekleri ve Anadolu samimiyetini yansıtan Güneydoğu Anadolu şehirlerinden biridir Batman. Tarihin gölgesinde farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan Batman, ülkemizin en önemli antik yerleşim alanları arasında gösterilen Hasankeyf’i sınırları içerisinde bulunduruyor. Mağaralar, manastırlar, köprüler ve hanlarıyla yüzyıllık geçmişini günümüze taşıyan Batman’da gezilecek ve keşfedilecek sayısız yer var. Güneydoğu’nun tarihine dokunurken, diğer taraftan yeşilin bozkırla buluştuğu bir doğa sizlere eşlik edecek

Batman Gezilecek ve Görülecek Yerler

Hasankeyf Ören Yeri: Batman Merkez’e 35 kilometre uzaklıkta yer alan Hasankeyf Ören Yeri; 4000’i aşkın mağarasıyla, heybetli kanyonları ve dar vadileriyle Batman’ın en ünlü bölgesidir. Mezopotamya’nın en eski yerleşim alanı olarak kabul edilen Hasankeyf, dünyanın da ilgisini çekmiş ve çeşitli araştırmalara konu olmuştur. Antik yerleşim alanında Hasankeyf mağaraları ve Hasankeyf Kalesi başta olmak üzere çeşitli kalıntıları görmek mümkün. Hasankeyf Batman’ın kimler tarafından kurulduğu kesin olarak bilinmese de tarihi boyunca stratejik önemini korumuştur. Yol Geçen Hanı: Batman sınırlarında bulunan Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Kalesi’nin altında yer alıyor. Mor Aho Manastırı: Hasankeyf Batman’ın en önemli tarihi kalıntıları arasında yer alıyor. Hallan Çemi Höyüğü:Batman Merkez’e 50 kilometre uzaklıkta yer alan ve Sason Çayı’nın batısındadır.

Batman Yapılacak Aktiviteler

Dicle Nehri kıyısı boyunca yürüyüş yapın. Hasankeyf’in tarihi kalıntılarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirin. Alışveriş yaparken Batman’ın meşhur ipek sim işlemelerinden, kanaviçe işlemelerinden, yün çorapları ve dantel örgülerinden ve el yapımı bebeklerden mutlaka satın alın.

Hotel İzgi Turhan

Otel Ulaşım
• Batman Hava Alanı 8 km • Batman Otogar 4km
• Batman İl Kültür turizm ve Müzesine 1 km,
• Batman Hasankeyf ilçesine ve kalesine 38 km,
• Diyarbakır Hava Alanı 108 km,
• Mardin Hava Alanı 173 km